Video ve Resim Gönder

igneoyasisevdalilari.com yeni hobiler edinmek isteyen ve hobilerini geliştirmek isteyenlerin aradıkları tüm bilgileri bulabilecekleri bir sitedir. Birbirinden farklı onlarca kategori ve el emeği işinin en popüler örneklerini bulabileceğiniz sitemizde herkes için faydalı bilgilere yer veriliyor.

İĞNE OYASI, Yaratıcılığınızı dünyayla paylaşmak ister misiniz? Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak videonuzu yeya resimlerinizi ve yayın metninizi gönderin, YAYINLAYALIM

Denemekten çekinmeyin, örneğin, başlığı girin ve metin açıklama alanını yazın, YouTube veya Vimeo dan bir bağlantı koyun. resim eklemeden çıkmayın ,unutmayın ki ilk eklediğiniz resim yayınınızda kapak resmi olacaktır. diğerleri yayında gösterilecektir.

Lütfen zorunlu alanları doldurun.
Lütfen yüklemek için resim (lerinizi) seçin.

İğne oyası günümüzde bayanlar tarafından hobi olarak veya kâr amaçlı yapılan en popüler el işi çeşitlerinden biridir. Diğer bir tabir ile iğne ve iplik ile oluşturulan 3 boyutlu dantellere verilen isimdir. İğne oyası öğrenmek için öncelikle tecrübeli bir arkadaşınızdan yardım almanız gerekmektedir veya iğne oyası kurslarına başvuru yaparak kısa sürede öğrenebilir kendi tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Devamı için...

BİZE GÖNDERİN

İĞNE OYASI,Yaratıcılığınızı dünyayla paylaşmak ister misiniz? Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak videonuzu yeya resimlerinizi ve yayın metninizi gönderin, YAYINLAYALIM

VİDEO VE RESİM GÖNDER